Domar / Hausmajstor

Beograd, Serbia

TeleTrader je austrijska softverska kompanija osnovana 1995. godine u Beču. Sa razvojem poslovanja 1997. godine osniva se ćerka kompanije u Beogradu i do danas razvojni tim broji preko 80 stalno zaposlenih. Aktivan je u preko 17 zemalja širom sveta. Jedan je od vodećih distributera berzanskih podataka, tehnologije i web rešenja na svetskom tržištu kapitala.

Obezbeđuje finansijske informacije iz celog sveta institucijama poput: banaka, brokerskih kuća, berzi, finansijskih portala i medija.

Usled renoviranja poslovnog prostora I povećanog obima posla, TeleTrader raspisuje konkurs za poziciju:

Osnovna zaduženja:

Svi poslovi vezani za opremanje i održavanje radnih prostorija (sitne popravke, organizacija isporuke i montaža nameštaja, molerske popravke I drugi slični poslovi).

Uslovi:

  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Visok nivo odgovornosti za poverene obaveze
  • Opšta zdravstvena sposobnost

Nudimo:

  • Radni odnos na određeno vreme sa mogućnošću produžetka u stalni radni odnos
  • Full time ili part time posao
  • Redovna zarada
  • Prijatno radno okruženje u centru Beograda
  • Interna teretana I profesionalni fizioterapeut (masaže I vežbe)
  • Sveže voće i kafa za zaposlene

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Reci prijateljima za ovaj konkurs

Lične informacije
Profesionalne informacije
Detalji